FANKLIMA tepelné čerpadlá MasterTherm klimatizácia Hitachi


Prejdi na obsah

PREDNOSTI MASTERTHERM

TEPELNÉ ČERPADLÁ

Najdôležitejšie informácie sme zhrnuli do nasledujúcich bodov:

Najširšia ponuka tepelných čerpadiel

Naša ponuka obsahuje ucelený sortiment všetkých typov tepelných čerpadiel (vzduch - voda, zem - voda aj voda - voda) malých, stredných aj veľkých výkonov vlastnej výroby aj z dovozu od renomovaných firiem. Ponúkame špeciálne tepelné čerpadlá pre priemyselné použitie, školy, nemocnice, banky, obytné komplexy, supermarkety.Nemôže sa Vám stať, že chcete tepelné čerpadlo voda - voda a niekto Vás presviedča, že najlepšie je použiť vzduch - voda.

Dôraz na kvalitu a čo najvyššiu úžitkovú hodnotu

Vyrábame, dodávame a montujeme tepelné čerpadlá najvyššej kvality. Sústreďujeme sa na najnovšie technológie, komponenty od popredných svetových výrobcov a maximálneho možného vybavenia.
Používame iba najmodernejšie kompresory, ekologické chladivá, ekvitermicku reguláciu, digitálne riadené vstrekovanie chladiva, … atď. Robíme všetko preto, aby naše tepelné čerpadlá pracovali vždy v najvyššej ekonomickej a bezhlučnej prevádzke.

Zásadne neponúkame výrobky s nízkou kvalitou a minimálnou životnosťou !

Vlastná výroba tepelných čerpadiel

Vlastná výroba nám umožňuje vyrobiť tepelné čerpadlo presne podľa vašich potrieb a požiadaviek. Povedzte nám čo požadujete a my to vyriešime. Kombinácia so solárnym panelom? Bazénový výmenník? Bez problémov.
Výhodné ceny
Master Therm sa snaží držať ceny na najnižšej úrovni. V porovnaní s konkurenčným, aspoň trochu porovnateľným výrobkom, sú ceny samotného tepelného čerpadla o zhruba 1 700 EUR nižšie, v niektorých prípadoch i o 3 000EUR ! Samozrejme, že okrem okamžitého efektu pre odberateľa majú nízke ceny výrazný dopad i na zníženie času návratnosti.

Maximálna životnosť

Master Therm ručí za dlhú životnosť všetkých svojich produktov. Produkty pred expedíciou prechádzajú testovaním v skúšobni. Pretože pre životnosť tepelného čerpadla je rozhodujúca životnosť jeho najdôležitejšej a zároveň najnamáhanejšej časti - kompresoru, tieto používame iba od najlepších a preverených výrobcov - firiem, ako je Copeland a Sanyo.
Svojím výrobkom dôverujeme.

Poskytujeme preto štandardne záruku až 7 rokov.

Digitálne riadené vstrekovanie chladiva

Master Therm vybavuje štandardne tepelné čerpadlá digitálnym vstrekovaním chladiva. Táto špičková inovácia má celý rad kladných dopadov na prevádzku tepelného čerpadla a jeho ekonomiku.

Vysoké vykurovacie faktory

Tepelné čerpadlá vyrábané Master Therm dosahujú najvyššiu účinnosť (vykurovacieho faktoru). S trvale rastúcimi cenami energií naberá toto hľadisko na veľkom význame.
Vykurovací faktor môže byť v ideálnom prípade až 7,3! (W10W30). Pretože o jeho výške nerozhoduje iba tepelné čerpadlo, ale aj podmienky v akých pracuje, je pre inštaláciu Master Therm typické:
" maximálne dimenzovaný primárny zdroj
" predimenzovaný výparník
" najmodernejší kompresor
" digitálne riadené vstrekovanie chladiva
" optimalizácia nízkoteplotej vykurovacej sústavy pre prevádzku s tepelným čerpadlom

Nová technická a cenová koncepcia

Väčšina výrobcov a montážnych firiem z cenových dôvodov výrazne výkonovo poddimenzováva tepelné čerpadlo voči tepelným stratám vykurovaného objektu. Chýbajúci výkon rieši naopak silným výkonom bivalentného zdroja - elektrokotla.
Koncepcia Master Therm je úplne iná. Naše maloobchodné ceny sa v bežných typoch v závislosti na výkone menia minimálne. Táto cenová koncepcia umožňuje presné stanovenie výkonu tepelného čerpadla podľa tepelných strát daného objektu čo obmedzí zapnutie elektrokotla.
Na viac preto, že niektoré základné časti tepelného čerpadla sú predimenzované, je jeho prípadné potrebné zvýšenie výkonu (prístavba k objektu, bazén, zimná záhrada…) väčšinou relatívne nenákladnou záležitosťou.
Pomoc s financovaním
Preto, že tepelné čerpadlo prináša značné prevádzkové úspory, býva investícia pri našich nízkych cenách samofinancovateľná. To znamená, že prevádzkové úspory sú približne v rovnováhe so splátkami úveru a tepelné čerpadlo ich svojou lacnou prevádzkou samo uhradí. Za životnosť zariadenia (cca 20 rokov) vám usporí tepelné čerpadlo Master Therm asi 33 000EUR.
Predvedenie a konzultácie
Ponúkame vám
informačnú pomoc pri výbere tepelného čerpadla s praktickou ukážkou a konzultáciou s ľuďmi, ktorí dlhodobo tepelné čerpadlo používajú. Pokiaľ chcete získať čo najviac informácií pre Vaše rozhodovanie, navštívte nás. Radi Vám bezplatne spracujeme konkrétnu technickú a cenovú ponuku.

FANKLIMA s.r o. regionálny zástupca spoločnosti MasterTherm.


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu