FANKLIMA tepelné čerpadlá MasterTherm klimatizácia Hitachi


Prejdi na obsah

O SPOLOČNOSTI

SPOLOČNOSŤ

Sme spoločnosť, ktorá vznikla 1. januára 2007. Jej zakladateľ pôsobí viac ako 15 rokov
v oblasti klimatizácie a chladenia. Jednou zo súčastí tejto oblasti sú aj tepelné čerpadlá, ktoré v súčasnom období začínajú byť čoraz viac atraktívne. Súvisí to s neustálym rastom cien energií. Tepelné čerpadlá
sú perspektívnym ekologickým a zároveň aj ekonomickým riešením pre vykurovanie rodinných domov a iných objektov. Najvýznamnejším prínosom tejto technológie je bezkonkurenčne najvyššia úspora energií.
Platí, že z
1kW elektrickej energie prečerpáme z vonkajšieho prostredia do kúrenia 3 - 5kW tepelnej energie !
Uvedený spôsob využíva obnoviteľné zdroje, ktoré nám ponúka príroda. A hlavne, ako bonus sú
zadarmo.

Pri použití tejto technológie pre vykurovanie treba kalkulovať s vyššími nákladmi pri realizácii,
ako pri konvenčnom spôsobe vykurovania (plynovým alebo elektrickým kotlom, kotlom na tuhé palivo). Zvýšené výdavky sa Vám po niekoľko ročnej prevádzke vrátia. V ďalších obdobiach potom už výrazným spôsobom šetríte peniaze za vykurovanie, alebo chladenie.
Treba si uvedomiť, že 20 hodín lacnej elektrickej energie / znížená sadzba pre celý dom/ môžem používať
na varenie, pranie, osvetlenie, polievanie záhrady atď.

Zámerom spoločnosti FANKLIMA s.r.o. je predávať a realizovať tepelné čerpadlá vysokej kvality a spoľahlivosti, čo klient ocení pri dlhej bezporuchovej prevádzke. Vychádzame z predpokladu, že nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné tepelné čerpadlá na jednu - dve sezóny. Každému zákazníkovi "ušijeme" tak povediac tepelné čerpadlo na mieru. Ponúkneme mu štandardné, alebo nadštandardné riešenie.

Vykurovací systém pomocou tepelného čerpadla, ktorý môžeme využiť aj na chladenie je možné kombinovať s klimatizáciou / fancoilami / a vzduchotechnikou. Z týchto kombinácií vznikne nespočetné množstvo variantných riešení, ktoré uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Okrem využívania energie z vody, pôdy a vzduchu za pomoci tepelných čerpadiel, môžeme využiť aj slnečnú energiu pripojením slnečných kolektorov.

Naším cieľom nie je vytvoriť najlacnejšie riešenie, ale najlepšie riešenie pre klienta.
Našim heslom je -
Nechceme byt najlacnejší, ale najlepší !


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu